Owłosione nogi

Niechciane owłosienie jest dokuczliwym kłopotem który komplikuje życie zwłaszcza paniom. Przymusowe golenie nóg, pachwin bądź obszaru bikini potrafi być irytujące, zwłaszcza że włoski bardzo szybko odrosną. Mechaniczne depilatory i plastry są mało skuteczne  jednak bolesne. Aby zaradzić jakoś problemom wielu pań, wprowadzono zabiegi w których do depilacji wykorzystywany jest laser.

nogi1

Postęp technologii, który można zaobserwować na przestrzeni ostatnich 10 lat, zachęcające wyniki badań nad laserami i różnymi wiązkami światła, a także wraz z pogłębioną analizą struktury włosa, sprawiły, że na początku lat dziewięćdziesiątych można było używać lasery do skutecznego depilowania. Pozbywaniu się owłosienia laserem {nie mogą poddać się kobiety|odradza się kobietom w ciąży, jeśli ma cukrzycę, ma stwierdzoną niewydolność układu krążenia, , przeciwwskazaniem są też choroby skórne. Co ważne włosy siwe słabo reagują na światło lasera, w przypadku osób o takim kolorze włosków depilacja laserem jest więc bez sensowna.

efekty depilacji

Depilowanie laserem polecany jest paniom z problemami endokrynologicznymi, które ze względu na złą gospodarkę hormonalną mają nadmiary owłosienia, na laser decydują się również pacjenci, którzy chcieliby uwolnić się od konieczności depilowania na dłuższy okres czasu. Najpierw, lekarz przeprowadzi analizę podczas której będzie chciał ustalić stan zdrowia pacjentai ewentualne reakcje alergiczne. Po zabiegu trzeba będzie przestrzegać zaleceń lekarza. Zwłaszcza: nie opalanie w ciągu pierwszych 4-5 tygodni, nie możemy również używać pewnych kremów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s