O urodzie parę słów

Atrakcyjny wizerunek jest rzeczą względną,  komuś podobają się blondynki, innemu brunetki. Jednak współczesny świat ustalił pewne uniwersalne ideały piękna. Perfekcyjna partnerka musi być wysoka, szczupła, posiada zachwycające oczy, długie włosy, i młodzieńczą cerę. Telewizja i kolorowe czasopisma codziennie atakują nas postaciami takich właśnie kobiet. Jednak, przeciętna kobieta prezentuje się zupełnie inaczej niż modelka z przerobionego  w programie graficznym zdjęcia.

LUCY HALE

Zwykle kobieta ma ileś kg więcej, cierpią z powodu rozstępów, mają cellulitis i zmęczone oczy. Popadając w kompleksy panie, skrywają je pod szerokimi spodniami i powyciąganymi bluzami. Unikają lustra, bo są skrępowane widokiem swojego ciała. A przecież wszystkie pragną się podobać, tak jak te z okładek gazet, chcą wzbudzać zachwyt wśród panów, czy też chociażby u własnego jedynego, ale uważają, że z ich wyglądem nic już nie można zrobić. Nic bardziej mylnego. A przy dzisiejszym rozwoju technologii, przy tak kolosalnym postępie w nauce niemal wszystko da się zrobić. Potrzebne będą jedynie trochę czasu i trochę pieniędzy. Są problemy, z którymi możemy walczyć sami jak choćby w przypadku otyłości. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są w stanie zdziałać cuda. Jednak niedoskonałości w budowie nosa samodzielnie nie skorygujemy, tzw. pajączków czy niechcianego tatuażu samodzielnie nie wyeliminujemy, podobnie ust domowymi sposobami nie uda się zmienić. Szczęśliwie na wszystkie nasze niedoskonałości rozwiązanie oferuje np. pani dermatolog. Kosmetologia to dziedzina medycyny zajmująca się kondycją skóry, włosami i paznokciami a co najważniejsze  z ich stanami chorobowymi.

ladna2

To ważne, że terapię prowadzi doświadczona specjalistka, po pierwsze sami czujemy się bardziej komfortowo, z drugiej strony wiele zagadnień zrozumiemy z punktu widzenia naszej fizjologii i anatomii. W gabinecie dermatologicznym możemy zaplanować wiele profesjonalnych zabiegów, dzięki którym poprawimy nie tylko kondycję naszej skóry, ale przy okazji poprawią postrzeganie samych siebie. Bez wątpienia jest wyraźna korelacja pomiędzy stanem naszego ciała i stanem naszej psychiki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s